sobota 25. prosince 2010
Vánoce - jsou, už byly.
Abych sám řekl sám sem na tohle o vánocích nemyslel ale dokázal by si to někdo z nás představit, vánoce bez nikoho ?
Asi ne, protože nikdo tohle na vlastní kůži nezažil. A teď mě napadlo, co takhle bezdomovci ? Co oni dělají když jsou vánoce ? Jsou schovaný pod mostem a darují jeden druhému chlast a pak to všichni navzájem "vychlastaj".
Já osobně bych toto opravdu nechtěl ani jeden případ zažít, protože už jsem si asi zvykl být u stolu s rodinou a pojídat Bramborový salát a připravený kapr, když tu najednou zazvoní "zvoneček" a všichni se seběhnou a utíkají "sprintem" k vánočnímu stromku, kde už jsou připraveny dárky od tak zvaného ( ježíška ).
Doufám, že si všichni užili vánoce tak jak měli a tak jak chtěli.
sobota 18. prosince 2010
Travian
Vítejte na LegoLag. Nebudu se tu zdržovat uvítacím článkem a rovnou "hup" na nový článek.
Možná někteří znáte Online hru Travian. Ty co to ví, už to ani číst dál nemusí. Travian je online hra kde hrajete přes web s dalšíma asi 8 tisící lidma, kteří právě sedí na své vyhřáté židličce a koukají do svého krásně barevného monitoru ( né, že bych já osobně neměl barevný monitor ).
Travian
Vaše malá vesnička, která se musí čím dál tím víc vylepšovat protože na vás budou utočit lepší než jste sami, někdy se možná stane, že na vás zaútočí ten co je méně lepší než vy a dá vás.
Takto vypadá vaše tzv. Údolí, kde jsou Obilné pole, Lesy, Železné doly, Hliněné doly a nakonec vaše Vesnička.
V tzv:. Údolí si rozšiřujete svoje doly kde pak těžíte čím dál tím více surovin ze, kterých pak lze stavit budovy.
Zde je moje vesnička, kde jak vidíte není zatím moc rozestavěná (Nedávno jsem začal). Jsou zde: Skrýše, které vám umožní před protivníkem uschovat nějaké suroviny . Skladiště , to je taky něco jako Skrýš akorát, že kde se suroviny jenom uloží . Dále tu máme Tržiště, Kasárny, Sípku atd, ( Těch budou je dost a já je opravdu všechny vyjmenovávat nebudu ).
“Čím větší úrovně budou tím tím jsem čím dál tím víc lepší"
Lze i na tržišti prodávat a kupovat suroviny mezi ostatními hráči. Nevíte co jsou to kasárny? Jestli ne tak já vám to povím. Kasárna je taková menší budova ve, které vytváříte vlastní vojáky a bojujete s nimi ( neboli posíláte je do války ).