Dnešní článek byl opožděn z důvodu lenosti, :) tak sem se rozhodl, že svůj článek napíšu teď protože nemám co dělat. Jak už každý ví, byly už vánoce a každý si je užil tak jak má, ale vzpoměli si taky někdo na děti, kteří nemají rodinu, sou v dětským domově bez svého Otce a Matky.
Abych sám řekl sám sem na tohle o vánocích nemyslel ale dokázal by si to někdo z nás představit, vánoce bez nikoho ?
Asi ne, protože nikdo tohle na vlastní kůži nezažil. A teď mě napadlo, co takhle bezdomovci ? Co oni dělají když jsou vánoce ? Jsou schovaný pod mostem a darují jeden druhému chlast a pak to všichni navzájem "vychlastaj".
Já osobně bych toto opravdu nechtěl ani jeden případ zažít, protože už jsem si asi zvykl být u stolu s rodinou a pojídat Bramborový salát a připravený kapr, když tu najednou zazvoní "zvoneček" a všichni se seběhnou a utíkají "sprintem" k vánočnímu stromku, kde už jsou připraveny dárky od tak zvaného ( ježíška ).
Doufám, že si všichni užili vánoce tak jak měli a tak jak chtěli.
Žádné komentáře:
Okomentovat